Adecco Amazon

Sprawdź nasze rekrutacje w całej Polsce!

Jako zaufany partner rekrutacyjny Amazon szukamy osób, które dołączą do centrów logistycznych Amazon w całej Polsce! Niezależnie od tego, czy chcesz podjąć pracę w pełnym czy niepełnym wymiarze godzin, mamy dla Ciebie ofertę!

Ważne! Bezpieczeństwo i higiena pracy są priorytetem we wszystkich centrach logistycznych Amazon i na wszystkich stanowiskach. Amazon ściśle przestrzega wytycznych rządowych i władz sanitarnych, wdrażając odpowiednie procedury we wszystkich swoich centrach logistycznych na terenie całego kraju, aby zadbać o zdrowie pracowników.

Dołącz do nas w jednej z 4 lokalizacji w Polsce:

Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia oraz bezproblemowej, prostej do opanowania i dobrze płatnej pracy – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Praca w Amazon to nie tylko wynagrodzenie i benefity, ale również praca w świetnym zespole i dobra atmosfera. Wspieramy się w codziennych obowiązkach, a pracodawca zapewnia dodatkowe atrakcje i możliwości rozwoju. Przyjdź i przekonaj się sam!

Magda KwaśnickaPracownik Adecco dla Amazon, Poznań

Masz pytanie?

Nasz zespół odpowie na wszystkie wątpliwości i przeprowadzi Cię przez proces aplikacyjny. Zadzwoń lub wyślij nam wiadomość - oddzwonimy!

Zadzwoń: +48 723 190 190