Adecco Amazon

Aplikuj zdalnie w kilku prostych krokach!

Jako zaufany partner rekrutacyjny Amazon szukamy osób, które dołączą do centrów logistycznych Amazon w całej Polsce! Niezależnie od tego, czy chcesz podjąć pracę w pełnym czy niepełnym wymiarze godzin, mamy dla Ciebie ofertę!

Ważne! Bezpieczeństwo i higiena pracy są priorytetem we wszystkich centrach logistycznych Amazon i na wszystkich stanowiskach. Amazon ściśle przestrzega wytycznych rządowych i władz sanitarnych, wdrażając odpowiednie procedury we wszystkich swoich centrach logistycznych na terenie całego kraju, aby zadbać o zdrowie pracowników.

Dołącz do nas w jednej z 8 lokalizacji w Polsce:

 • Sady k. Poznania,
 • Bielany Wrocławskie,
 • Sosnowiec,
 • Gliwice,
 • Kołbaskowo k. Szczecina,
 • Pawlikowice k. Łodzi,
 • Łódź
 • Okmiany k. Bolesławca.

Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia oraz bezproblemowej, prostej do opanowania i dobrze płatnej pracy – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

1

Rozpoczynamy!

Jak aplikować? To proste! Kliknij przycisk "Aplikuj teraz", wybierz odpowiednie miasto i wpisz kilka podstawowych informacji.
Aplikuj teraz!
2

Spotkanie online z naszym konsultantem

Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się o Tobie więcej! 

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą i opowiemy o poszczególnych etapach procesu rekrutacyjnego. Podczas rozmowy zostaniesz zaproszony na wirtualne spotkanie z naszym konsultantem. Jak to dokładnie wygląda?

 1. Zostanie Ci przesłany link do wejścia na stronę z dostępem do spotkania
 2. Wpisujesz swoje dane logowania według wcześniej podanej instrukcji 
 3. Bierzesz udział w spotkaniu online, na którym dowiadujesz się, na czym polega praca w Amazon

To takie proste!

 

 

Po naszym wirtualnym spotkaniu skierujemy Cię na badania medycyny pracy, które zostaną przeprowadzone wg obowiązujących norm bezpieczeństwa.

Pokaż więcej

Rozpoczynasz pracę!

Wspólnie z Amazon chcemy, aby Twój pierwszy dzień pracy pokazał, na czym polegać będą Twoje codzienne obowiązki, ale również był w pełni bezpieczny. Z tego względu jest on przeprowadzony jako wirtualne szkolenie, które możesz odbyć w swoim domu. 
Na sesji wprowadzającej poznasz kulturę Amazon, zapoznasz się z magazynem i odbędziesz szkolenie BHP. Ten dzień jest w pełni płatny według normalnej stawki godzinowej.
 
 
Pokaż więcej

Masz pytanie?

Nasz zespół odpowie na wszystkie wątpliwości i przeprowadzi Cię przez proces aplikacyjny. Zadzwoń lub wyślij nam wiadomość - oddzwonimy!

Zadzwoń: +48 723 190 190