Adecco pre Amazon

Práca v Amazone

Amazon začal v roku 1995 v garáži v Seattli a teraz je jedným z najväčších internetových obchodov na svete s viac ako 560 000 zamestnancami. Jedná sa o jednu z najrýchlejšie rastúcich spoločností na svete.

Celosvetová sieť (Fulfillment Centers), teda "distribučné centrá" a zákaznícke servisné strediská, je zameraná na podporu zákazníkov po celom svete. Celý proces distribúcie je tu naplnený od začiatku až do konca. Od výrobcu prichádza tovar, ktorý je následne odoslaný zákazníkovi.

 

Amazon na Slovensku

V roku 2017 Amazon otvoril svoje nové centrum reverznej logistiky v Seredi. Toto inovatívne centrum vytvorilo viac ako 1000 pracovných miest. Budova s rozlohou 64 000 metrov štvorcových ponúka prácu s využitím najmodernejších technológií na kontrolu a posúdenie vrátených zásielok pre opätovné použitie alebo opravu. 

 

Získajte prácu teraz!

Adecco Vám pomôže ľahko a rýchlo prejsť celým procesom náboru.

Benefity

Prečo Amazon?

Spoločnosť Adecco a Amazon sa snaží zabezpečiť, že budete vo svojej úlohe spokojný - s vynikajúcou mzdou a výhodami, jasným zameraním na bezpečnosť a ochranu zdravia a flexibilitu.


Benefity 

  • Finančné zabezpečenie
  • Zdravotná starostlivosť
  • Pomoc zamestnancom
  • Voľno
  • Zamestnanecká zľava na webe Amazon.com

Zdravie & Bezpečnosť

Amazon má kultúru zameranú na bezpečnosť a neustále zlepšovanie. 

  • Počet úrazu nižší o 62% než u iných spoločností, ktoré prevádzkujú rovnaké alebo podobné distribučné centrum (na základe údajov dostupných HSE).
  • Komplexné bezpečnostné školenia, ktoré Vás pripravia na prácu už prvý deň. 

Prečo Adecco?

The Adecco Group je najväčším poskytovateľom HR riešenia. 

Budeme Vás sprevádzať celým procesom náboru, ktorý sa tak stane pre Vás oveľa jednoduchším a rýchlejším. Ak pracujete v Amazone prostredníctvom Adecco, získate prístup k našim balíčkom výhod. Ďalšie informácie o práci v Amazone s firmou Adecco nájdete v príručke, ktorú dostanete pri nástupe.

Máte otázku? Zavolajte nám!

Volajte zadarmo 0800 200 100
Kontaktujte nás