Adecco Amazon

Získejte práci pro Amazon ještě dnes!

Adecco jako jeden z hlavních partnerů společnosti Amazon hledá nové kolegy do distribučního centra na plný a zkrácený úvazek. Není pro nás důležitý věk ani vzdělání! U nás získáte skvělé mzdové ohodnocení –182 Kč/hod, spoustu benefitů a širokou škálu bonusů!

Důležité! Zdraví našich zaměstnanců je pro nás nesmírně důležité. Striktně dodržujeme veškeré pokyny nařízené vládou a místními zdravotními úřady, abychom zajistili patřičná opatření pro naše zaměstnance v distribučním centru. Tato opatření zahrnují:

  • Dodržování bezpečné vzdálenosti v našich budovách, mezi řidiči a zákazníky při doručování zboží
  • Zvýšení frekvence a intenzity úklidu v distribučním centru
  • Zdraví našich zaměstnanců je pro nás priorita, a proto je důležité, aby zaměstnanci zůstali doma a vyhledali lékařskou pomoc, pokud se necítí dobře nebo někdo v jejich domácnosti měl v posledních 24 hodinách horečku
1
10 Minut

Jak začít s prací?

Je to snadné! Vyplňte několik základních informací a můžete začít. Následně budete přesměrováni na webovou stránku práce pro Amazon, abyste mohli vyplnit registrační formulář.
Dokončení registrace Vám ušetří čas! Pokud máte nějaký problém s registrací zavolejte na číslo 800 100 500 a požádejte o pomoc.
Ukaž více
2
30 Minut

Zúčastněte se pohovoru na dálku

Nemůžeme se dočkat, až se s Vámi setkáme, proto pořádáme online uvítací akce, abychom Vás seznámili s pracovní pozicí. 
3

Začněte teď hned!

Spolu s Amazonem Vám pomůžeme být připraveni na Váš první pracovní den. Zúčastněte se virtuálního školení, které je proplacené jako kdybyste pracovali. Následně budete všichni připraveni na Vaši první směnu. 

Doporučte svého kamaráda a získejte až 12 500 Kč. *

* Bonus bude vyplacen při splnění všech podmínek.

Máte dotaz? Zavolejte nám!


Volejte zdarma 800 100 500
Kontaktujte nás