Adecco pro Amazon
Adecco pro Amazon

Práce v Amazonu

Amazon začal v roce 1995 v garáži v Seattlu a nyní je jedním z největších internetových obchodů na světě s více než 560 000 zaměstnanci. Jedná se o jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě.

Celosvětová síť (Fulfillment Centers), tedy "distribučních center" a zákaznických servisních středisek je zaměřena na podporu zákazníků po celém světě. Celý proces distribuce je zde naplněn od začátku až do konce. Od výrobce přichází zboží, které je následně odesláno zákazníkovi.     

 

Amazon v České republice

Amazon má v České republice distribuční centrum, které se nachází v Dobrovízi u Prahy. Centrum bylo otevřeno v druhé polovině roku 2015. 

Distribuční centrum se rozprostírá na ploše o rozloze 95 000 čtverečních metrů a je součástí evropské sítě distribučních center společnosti Amazon. Centrum pomáhá Amazonu uspokojit současnou i budoucí poptávku zákazníků, jelikož zákazníci i nadále reagují na velký výběr a skvělé služby Amazonu. Distribuční centrum zajišťuje zákazníkům rychlé a spolehlivé doručení po celé Evropě. Tato nejmodernější budova zaměstnancům poskytuje příjemné výhody jako klimatizaci nebo jídelnu.

Získejte práci!

Adecco Vám pomůže snadno a rychle projít celým procesem náboru.

Benefity

Proč Amazon?

Společnosti Adecco a Amazon se snaží zajistit, že budete ve své pracovní roli spokojeni - s vynikající mzdou a výhodami, jasným zaměřením na bezpečnost a ochranu zdraví a flexibilitu.

 

Benefity

  • Finanční zajištění
  • Zdravotní péče
  • Pomoc zaměstnancům
  • Volno 
  • Zaměstnanecká sleva na webu Amazon.com

Zdraví & Bezpečnost

Amazon má kulturu zaměřenou na bezpečnost a neustálé zlepšování. 

  • Počet úrazu nižší o 62% než u jiných společností, které provozují stejné nebo podobné distribuční centrum (na základě údajů dostupných HSE).
  • Komplexní bezpečnostní školení, které Vás připraví na první den v Amazonu.

Proč Adecco?

The Adecco Group je největším poskytovatelem HR řešení.

Budeme Vás provázet celým procesem náboru, který se tak stane pro Vás mnohem jednoduší a rychlejší. Pokud pracujete v Amazonu prostřednictvím Adecco, získáte přístup k našim balíčkům výhod. Další informace o práci v Amazonu s firmou Adecco naleznete v příručce, kterou obdržíte při nástupu.

Máte dotaz? Zavolejte nám!


Volejte zdarma 800 100 500
Kontaktujte nás