Adecco pro Amazon
Adecco pro Amazon

Práce pro Amazon

Amazon byl založen v roce 1994 v garáži v Seattlu, ze které se prodávaly knihy a nyní je jedním z největších internetových obchodů na světě s více než 560 000 zaměstnanci. Jedná se o jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě.

Celosvětová síť (Fulfillment Centers), tedy "distribučních center" a zákaznických servisních středisek je zaměřena na podporu zákazníků po celém světě. Celý proces distribuce je zde naplněn od začátku až do konce. Od výrobce přichází zboží, které je následně odesláno zákazníkovi.     

 

Amazon v České republice

Amazon má v České republice distribuční centrum, které se nachází v Dobrovízi u Prahy. Centrum bylo otevřeno v druhé polovině roku 2015. 

Distribuční centrum se rozprostírá na ploše o rozloze 95 000 čtverečních metrů a je součástí evropské sítě distribučních center společnosti Amazon. Centrum pomáhá Amazonu uspokojit současnou i budoucí poptávku zákazníků, jelikož zákazníci i nadále reagují na velký výběr a skvělé služby Amazonu. Distribuční centrum zajišťuje zákazníkům rychlé a spolehlivé doručení po celé Evropě. Tato nejmodernější budova zaměstnancům poskytuje příjemné výhody jako klimatizaci nebo jídelnu.

Získejte práci!

Adecco Vám pomůže snadno a rychle projít celým procesem náboru.

 
O práci

Proč Amazon?

Společnost Adecco a Amazon se snaží zajistit, že budete ve své pracovní roli spokojeni - s vynikající mzdou a výhodami, jasným zaměřením na bezpečnost, ochranu zdraví a flexibilitu.

Zdraví & Bezpečnost

Zdraví našich zaměstnanců je pro nás nesmírně důležité. Striktně dodržujeme veškeré pokyny nařízené vládou a místními zdravotními úřady, abychom zajistili patřičná opatření pro naše zaměstnance v distribučním centru. Tato opatření zahrnují:

  • Dodržování bezpečné vzdálenosti v našich budovách, mezi řidiči a zákazníky při doručování zboží
  • Zvýšení frekvence a intenzity úklidu v distribučním centru
  • Zdraví našich zaměstnanců je pro nás priorita, a proto je důležité, aby zaměstnanci zůstali doma a vyhledali lékařskou pomoc, pokud se necítí dobře nebo někdo v jejich domácnosti měl v posledních 24 hodinách horečku
  • Pohovory jsou prováděny online.

Flexibilita

Druhy směn určené k tomu, aby vám poskytly více času v době, kdy to nejvíce potřebujete.

  • Čtyři deseti-hodinové směny týdně.
  • Umožňuje mít tři dny volna. 
  • Kratší pracovní týden Vám ušetří čas na dojíždění.

Proč Adecco?

The Adecco Group je největším poskytovatelem HR rešení.

Budeme vás provázet celým procesem náboru, který se tak stane pro vás mnohem jednoduší a rychlejší. Pokud pracujete pro Amazonu prostřednictvím nás, získáte přístup k našim balíčkům výhod. Další informace o práci pro Amazonu s firmou Adecco naleznete v příručce, kterou obdržíte při nástupu.

Máte dotaz? Zavolejte nám!


Volejte zdarma 800 100 500
Kontaktujte nás