O práci v Amazonu | Adecco
Adecco pro Amazon

Práce pro Amazon

Amazon byl založen v roce 1994 v garáži v Seattlu, ze které se prodávaly knihy a nyní je jedním z největších internetových obchodů na světě s více než 560 000 zaměstnanci. Jedná se o jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě.

Celosvětová síť (Fulfillment Centers), tedy "distribučních center" a zákaznických servisních středisek je zaměřena na podporu zákazníků po celém světě. Celý proces distribuce je zde naplněn od začátku až do konce. Od výrobce přichází zboží, které je následně odesláno zákazníkovi.   

Amazon v České republice

Amazon má v České republice dvě distribuční centra, první se nachází v Dobrovízi u Prahy. Centrum bylo otevřeno v druhé polovině roku 2015. Tento rok v červnu otevřelo své brány druhé distribuční centrum na střední Moravě, v Kojetíně. Jedná se o nejnovější robotické distribuční centrum, kde práci usnadňují roboti. Nikdo nikam pro zboží nemusí chodit, nic nosit, vše robotické zařízení přiveze až k lidem, kteří pouze připravují a balí zákazníkům drobné položky jako knihy, elektroniku a spotřební zboží.

Zaměstnanci na těchto pozicích nepotřebují žádné předchozí zkušenosti – společnost Amazon poskytne veškerá potřebná zaškolení na pracovišti. Nástupní hrubá mzda je 220 Kč/hodinu, plus další 10% bonus za víkendové a noční příplatky a ostatní bonusy.

Získejte práci!

Adecco Vám pomůže snadno a rychle projít celým procesem náboru.
Budete pracovat přímo pro společnost Amazon.

 

 
O práci

Proč Amazon?

Společnost Adecco a Amazon se snaží zajistit, že budete ve své pracovní roli spokojeni - s vynikající mzdou a výhodami, jasným zaměřením na bezpečnost, ochranu zdraví a flexibilitu.

Zdraví & Bezpečnost

Zdraví našich zaměstnanců je pro nás nesmírně důležité. Striktně dodržujeme veškeré pokyny nařízené vládou a místními zdravotními úřady, abychom zajistili patřičná opatření pro naše zaměstnance v distribučním centru. Tato opatření zahrnují:

Dodržování bezpečné vzdálenosti v našich budovách, mezi řidiči a zákazníky při doručování zboží

Zvýšení frekvence a intenzity úklidu v distribučním centru

Zdraví našich zaměstnanců je pro nás priorita, a proto je důležité, aby zaměstnanci zůstali doma a vyhledali lékařskou pomoc, pokud se necítí dobře nebo někdo v jejich domácnosti měl v posledních 24 hodinách horečku

Pohovory jsou prováděny online.

Flexibilita

Druhy směn určené k tomu, aby vám poskytly více času v době, kdy to nejvíce potřebujete.

Čtyři deseti-hodinové směny týdně.

Umožňuje mít tři dny volna.

Kratší pracovní týden Vám ušetří čas na dojíždění.

Proč Adecco?

The Adecco Group je největším poskytovatelem HR řešení.

Budeme vás provázet celým procesem náboru, který se tak stane pro vás mnohem jednoduší a rychlejší.